działam

Sesja etno

 Nie żyjemy tylko wspomnieniami! Podróżami żyjemy na co dzień. Dowód – oto nasza sesja etno. […]

Sesja etno

działam | Polska | Warszawa

 Nie żyjemy tylko wspomnieniami! Podróżami żyjemy na co dzień. Dowód – oto nasza sesja etno.

Zrealizowałyśmy ją na ulicach Warszawy dla e-magazynu Mamy i Mini Mini+. W stylizacjach wykorzystałyśmy rzeczy, które przywiozłyśmy z naszych podróży. Bo to nie prawda, że pamiątki z podróży muszą zalegać na dnie szafy bo dobrze wyglądają tylko w miejscach zakupu. Plemienne naszyjniki, czy indiańskie bluzy świetnie sprawdzą się po powrocie z podróży. Nadadzą niepowtarzalnego charakteru miejskim, codziennym stroju.
Do zdjęć pozowała nam Ola Jóźwik. Olu, bardzo Ci dziękujemy! Byłaś wspaniała!
Wielkie podziękowania dla Tomka, Marcina i Sylwii i reszcie teamu z salonu „U Fryzjerów” (Andersa 13, Warszawa, ufryzjerow.pl ) za wspaniałe stylizacje fryzur.
Dziś pochwalimy się backstage’m, a samą sesję już od 28 sierpnia, bo wtedy magazyn będzie dostępny na iOX i Androidzie. I nie zapisujcie daty, bo na pewno wam o tym przypomnimy:)
Samanta i Dorota

Podobne

O mnie

Przede wszystkim jestem włóczykijem, następnie dziennikarką i antropologiem kultury. Założyłam tego bloga, by dzielić się z Tobą wspomnieniami z moich przeważnie samotnych podróży pieszo i na bambusowym rowerze. Znajdziesz tu opowieści o ludziach, bo to spotkania z nimi napełniają mój plecak bagażem wspomnień. Poprzez te historie próbuję zrozumieć i opisać nasz Piękny Świat.