działam

W Pytaniu na Śniadanie

Niedawna wypowiedź tureckiego premiera wywołała międzynarodową burzę. Przede wszystkim jednak wkurzyły się tureckie kobiety na […]

W Pytaniu na Śniadanie

działam | Polska | Pytanie na śniadanie

Niedawna wypowiedź tureckiego premiera wywołała międzynarodową burzę. Przede wszystkim jednak wkurzyły się tureckie kobiety na pomysł, by zakazać im głośnego śmiechu w miejscach publicznych.

Natychmiast zaczęły umieszczać na FB i innych portalach społecznościowych swoje roześmiane fotki. Sprawą zainteresowali się też dziennikarze z Pytania na Śniadanie i kilka dni temu zaprosili mnie do programu.

Nagranie już jest w sieci. Oto link: http://pytanienasniadanie.tvp.pl/16429318/search-url Wtyczka Silverlight, której wymaga komputer nie działa na Firefoxie, dlatego lepiej odpalic link na innej przeglądarce, np.: na operze.

Podobne

O mnie

Przede wszystkim jestem włóczykijem, następnie dziennikarką i antropologiem kultury. Założyłam tego bloga, by dzielić się z Tobą wspomnieniami z moich przeważnie samotnych podróży pieszo i na bambusowym rowerze. Znajdziesz tu opowieści o ludziach, bo to spotkania z nimi napełniają mój plecak bagażem wspomnień. Poprzez te historie próbuję zrozumieć i opisać nasz Piękny Świat.