działam

Pokazy i spotkania

W najbliższym tygodniu będzie mnie wszędzie pełno! Dopiero wróciłam z węgierskiej wyprawy. W głowie mam […]

Pokazy i spotkania

działam | pokaz |

W najbliższym tygodniu będzie mnie wszędzie pełno!

Dopiero wróciłam z węgierskiej wyprawy. W głowie mam kilka tekstów o miejscach, które zobaczyłam o ludziach, których spotkałam, a tu… Nie ma czasu! Bo muszę się przygotowywać do pokazów i spotkań. Jak nigdy w ciągu najbliższych dwóch tygodni mam ich calkiem sporo

Już dziś

19 lipca o godz. 20.00 w Grunt i Woda
opowiem o mojej wyprawie do Gwatemali. Nietypowej, bo pojechałam tam poznawać ludzi, nie zabytki i właśnie o ludziach opowiem.

Jutro

20 lipca o godz. 19.00 zapraszam do Jasia & Małgosi na opowieść z Bali.

Następnie

26 lipca w Grunt i Woda w ramach cyklu Podróże i Wino pod patronatem Magazynu Kontynenty poprowadzę spotkanie z Izą Klementowską – autorką Kontynentów oraz książek „Samotność Portugalczyka” (Wyd. Czarne), „Minuty. Reportaże o starości” (Wyd. PWN) i „Szkielet białego słonia” (Wyd. Czarne). Porozmawiamy o tym jak podróżuje reporter i gdzie szuka inspiracji do swoich ksiazek.
31 lipca o godz. 19.00 wezmę udział w jednym ze spotkań z cyklu Planeta Travelera. Będę opowiadać o samotnym podróżowaniu.
3 sierpnia o godz. 19.00 w Fotoplastikonie Warszawskim znowu powrócę do Gwatemali.
Ale na tym nie koniec:) Już w najbliższym czasie spodziewaj się nowych pokazów – tym razem z Gruzji i z ostatniej wyprawy rowerowej na Węgry.

Podobne

O mnie

Przede wszystkim jestem włóczykijem, następnie dziennikarką i antropologiem kultury. Założyłam tego bloga, by dzielić się z Tobą wspomnieniami z moich przeważnie samotnych podróży pieszo i na bambusowym rowerze. Znajdziesz tu opowieści o ludziach, bo to spotkania z nimi napełniają mój plecak bagażem wspomnień. Poprzez te historie próbuję zrozumieć i opisać nasz Piękny Świat.