telewizja

Rozmowa w TVN Bis o cmentarzach świata

  W Zaduszki zostałam zaproszona do TVN Bis, by opowiedzieć o cmentarzach świata. Dziś odnalazłam […]

Rozmowa w TVN Bis o cmentarzach świata

telewizja | |

 

SONY DSC

W Zaduszki zostałam zaproszona do TVN Bis, by opowiedzieć o cmentarzach świata. Dziś odnalazłam link do nagrania…

Robię porządki na blogu. Przez chroniczny brak czasu wiele chwil mi umknęło. Niechybnie pochłonęłaby je niepamięć gdyby nie… Facebook. Już raz pomógł mi odtworzyć rzeczywistość, kiedy wezwano mnie na policję w maju z pytaniem co robiłam konkretnego dnia w listopadzie poprzedniego roku. 
– Szczerze powiem, nie pamiętam. A w czym rzecz?
– Jest pani podejrzana o zniszczenie rejestracji podczas parkowania.
Otóż okazało się, że prawdopodobniej wpasowując się w miejsce parkingowe uderzyłam stojący za mną samochód i zupełnie jak nie ja w takim położeniu – czyli rejestracja w stłuczoną rejestrację – jak skończony młotek, zostawiłam. 
Już z tą wiedzą strata nie wyglądała na moje dzieło, ale zaczynam myśleć skąd zaczerpnąć jeszcze więcej, tym razem niepodważalnej wiedzy. Wtedy przewertowałam FB i dotarłam do tego konkretnego listopadowego dnia. Otóż okazało się, że bez cienia wątpliwości o czym mogą poświadczyć świadkowie, samochodu nie ruszałam z miejsca przez trzy, poprzedzające zdarzenie dni. 

Z tą pamięcią postanowiłam odtworzyć chronologie moich pokazów. Bo Facebook wie wszystko. Zatem przeglądam posty i wtedy trafiłam na ten link. 

http://tvn24bis.pl/ze-swiata,75/dzien-wszystkich-swietych-na-swiecie,786939.html

Gruzja
Damaszek

Podobne

O mnie

Przede wszystkim jestem włóczykijem, następnie dziennikarką i antropologiem kultury. Założyłam tego bloga, by pokazać Tobie, że warto marzyć - niekoniecznie o podróżach. I warto spełniać nawet pozornie szalone marzenia, jak to o bambusowym rowerze:) Bo to właśnie dzięki marzeniom świat staje się piękny!