Oferta

Zapraszamy do współpracy

Oto my: Dorota Chojnowska i Selim Saffarini. Wspólnie tworzymy bloga Ale Piękny Świat.
Wszystko zaczęło się ode mnie, czyli Doroty. Ponad 20 lat temu po raz pierwszy ruszyłam w piękny świat. Najczęściej podróżowałam samotnie. Uczyłam się patrzeć, uczyłam się słuchać i zbierałam historie. W 2014 roku razem z Samantą Fałkowską zaczęłam pisać bloga. Po dwóch latach zdecydowałyśmy się rozdzielić i tak stałam się sobie sterem, żeglarzem i okrętem pod banderą alepieknyswiat.pl.
W 2017 roku 
dołącza do mnie Selim. Selim przede wszystkim kocha rowery i wyprawy rowerowe.
Relacje z moich i naszych wypraw przeczytasz na naszym blogu, ale również na łamach National Geographic Traveler i Magazynu Kontynenty.
Organizujemy prezentacje zdjęć z podróży. Występowałam z nimi (a obecnie występujemy :)) na festiwalach podróżniczych, targach turystycznych, jestem tez zapraszana na spotkania podróżnicze. Napisz do nas, jeśli ty również chcesz, byśmy opowiedzieli o podróżach na Twojej imprezie.
Wraz z Selimem pilotujemy również wycieczki zagraniczne oraz projektujemy indywidualne podróże. Niedługo również zobaczysz nasze programy wypraw do ulubionych przez nas krajów. Zatem jeśli masz pomysł na wyjazd, ale nie masz czasu samodzielnie go sobie zorganizować – pisz do nas!

 

 

 

 

Co możemy dla Ciebie zrobić?

Wyprawy na wymiar

Chcesz wyjechać indywidualnie, ale potrzebujesz planu podróży? Napisz do nas, umówimy się, porozmawiamy i napiszemy program dopasowany do Twoich marzeń.

Prezentacje

Iran na bambusowym rowerze
Szkocja na bambusowym rowerze
Bogowie i szamani – historie z Meksyku
Guatemaya, czyli czyli opowieści o współczesnej Gwatemali
Gwatemala – niezwykłe miejsca, niezwykli ludzie
Rycerze i rozbójnicy – opowieści z Czeczenii, Osetii i Dagestanu
Bali – Wyspa Bogów Europa nieznana
Donżuani – jak się czaruje w pięknym świecie
Oman na bambusowych rowerach
Bambusowym rowerem przez świat. Spełniaj swoje ukryte marzenia!

Jeśli żaden z tych tematów Ci nie pasuje, możemy zrobić pokaz na Twoje specjalne zamówienie. Oto miejsca o których możemy opowiedzieć Gwatemala, Meksyk, Federacja Rosyjska (Rosja, Osetia pn, Dagestan, Czeczenia), Gruzja, Liban, Irlandia, Francja, Hiszpania, Bali, Ukraina, Egipt, Iran, Bałkany, Wielka Brytania, Czechy, Słowacja, Włochy, Turcja, przedwojenna Syria.

Pilot wycieczek

Masz biuro podróży? Szukasz pilota?

Warsztaty

Podróże dla mnie podróże, szczególnie te na bambusowym rowerze są spełnieniem marzeń. Ale ty możesz mieć zupełnie inne marzenia – zupełnie nie związane z moimi. Na moim przykładzie chcę Ci jednak pokazać jak ważne jest podążanie za swoimi celami, nawet jeśli wszyscy dookoła pukają się w czoło.
Jestem antropologiem kultury, dlatego przygotowałam również cykl warsztatów, podczas których uczę patrzenia. Namawiam od oderwania oczu od przewodników i szukania ukrytych znaków kultury. 

 

Napisz do nas lub zadzwoń!

dolorez.florez@gmail.com
tel: 602 643 456