Współpraca

Zapraszamy do współpracy

Oto my: Dorota Chojnowska i Selim Saffarini.
Ponad 20 lat temu po raz pierwszy ruszyłam w świat. Najczęściej podróżowałam samotnie. W zeszłym roku dołączył do mnie Selim. Wspólnie poznajemy i opisujemy świat jaki roztacza się wokół naszych bambusowych rowerów. Oboje mamy duże doświadczenie w podróżowaniu z plecakiem i na rowerze.
Relacje z moich i naszych wypraw przeczytasz na naszym blogu. Moje artykuły ukazują się również na łamach National Geographic Traveler i Magazynu Kontynenty.
Od wielu lat robię również prezentacje multimedialne moich zdjęć z podróży. Występowałam z nimi (a obecnie występujemy :)) na festiwalach podróżniczych, targach turystycznych, jestem tez zapraszana na spotkania podróżnicze. Napisz do mnie, jeśli ty również chcesz, bym urozmaiciła twoje wydarzenie pokazem zdjęć.
Wraz z Selimem pilotujemy również wycieczki zagraniczne oraz projektujemy indywidualne podróże. Niedługo również zobaczysz nasze programy wypraw do ulubionych przez nas krajów. Zatem jeśli masz pomysł na wyjazd, ale nie masz czasu samodzielnie go sobie zorganizować – pisz do nas!

 

 

 

 

Co możemy dla Ciebie zrobić?

Prezentacje

Iran na bambusowym rowerze
Szkocja na bambusowym rowerze
Bogowie i szamani – historie z Meksyku
Guatemaya, czyli czyli opowieści o współczesnej Gwatemali
Gwatemala – niezwykłe miejsca, niezwykli ludzie
Rycerze i rozbójnicy – opowieści z Czeczenii, Osetii i Dagestanu
Bali – Wyspa Bogów Europa nieznana
Donżuani – jak się czaruje w pięknym świecie
Oman na bambusowych rowerach
Bambusowym rowerem przez świat. Spełniaj swoje ukryte marzenia!

Jeśli żaden z tych tematów Ci nie pasuje, możemy zrobić pokaz na Twoje specjalne zamówienie. Oto miejsca o których możemy opowiedzieć Gwatemala, Meksyk, Federacja Rosyjska (Rosja, Osetia pn, Dagestan, Czeczenia), Gruzja, Liban, Irlandia, Francja, Hiszpania, Bali, Ukraina, Egipt, Iran, Bałkany, Wielka Brytania, Czechy, Słowacja, Włochy, Turcja, przedwojenna Syria.

Pilot wycieczek

Masz biuro podróży? Szukasz pilota? A może chcesz byśmy napisali Tobie program wycieszki? Wspólnie z Selimem zaopiekujemy się też grupą rowerową. Selim od strony technicznej, ja – merytorycznej. 

Warsztaty

Podróże dla mnie podróże, szczególnie te na bambusowym rowerze są spełnieniem marzeń. Ale ty możesz mieć zupełnie inne marzenia – zupełnie nie związane z moimi. Na moim przykładzie chcę Ci jednak pokazać jak ważne jest podążanie za swoimi celami, nawet jeśli wszyscy dookoła pukają się w czoło.
Jestem antropologiem kultury, dlatego przygotowałam również cykl warsztatów, podczas których uczę patrzenia. Namawiam od oderwania oczu od przewodników i szukania ukrytych znaków kultury. 

 

Napisz do nas lub zadzwoń!

dolorez.florez@gmail.com
tel: 602 643 456