działam

Z Drugiego Końca Świata

Jeśli już, to zazwyczaj ja udzielam wywiadów. Teraz sytuacja się odwróciła. Zaproszenie do udziału w […]

Z Drugiego Końca Świata

działam | Polska | Warszawa

Jeśli już, to zazwyczaj ja udzielam wywiadów. Teraz sytuacja się odwróciła.

Zaproszenie do udziału w tym wydarzeniu przyszło niespodziewanie. Ot, zwykły mail z bardzo długim opisem wydarzenia. To do mnie czy to mailing? Kilka razy czytałam go od początku do końca. Jednak do mnie. Odpisałam. Za kilka minut przyszła odpowiedź. Następnego dnia spotkałam się z Gabi. I tak stałam się częścią projektu „Z Drugiego Końca Świata”.
Od dwóch miesięcy prowadzę spotkania z obcokrajowcami, którzy zdecydowali się zamieszkać w Polsce. W warszawskiej knajpie Państwo miasto rozmawiamy o tym, co ich urzekło w naszym kraju, w nas. Ale też za czym tęsknią i czego im u nas brakuje.
W najbliższy czwartek – 18.08 spotkamy się po raz ostatni. Tym razem porozmawiam z Goeffrey’em (Belgia) i Kimbą (USA). Goeffrey pnie się po szczeblach kariery bankowej w warszawskim „City”. Kimba zaś odnosi artystyczne sukcesy. Jak wygląda ich życie, czym różnimy się od Belgów i Amerykanów? Na te pytania i wiele innych spróbujemy odpowiedzieć na najbliższym spotkaniu.
Rozmawiam z Sophie (Gruzja) i Diego (Włochy)

Udostępnij

Podobne

Spodobał Ci się wpis?
Polub nas na Facebooku i pozostańmy w kontakcie:)

Dorota Chojnowska i Selim Saffarini na Warmii

O nas

Warto marzyć - niekoniecznie o podróżach. I warto spełniać nawet pozornie szalone marzenia, jak to nasze o bambusowym rowerze:) Bo to właśnie dzięki marzeniom świat staje się piękny!

Close