fbpx
Azja

Pokaż nam świat

Udostępnij Facebook Twitter Pinterest Jak wygląda Oman z wysokości bambusowych rowerów? O tym opowiemy już w […]

Pokaż nam świat

| | |

Jak wygląda Oman z wysokości bambusowych rowerów? O tym opowiemy już w najbliższą sobotę na antenie TVN BIS w programie Pokaż nam Świat.

Na zaproszenie Małgosi Główki i Jakuba Porady wystąpiliśmy w ich programie i to w komplecie. Znaczy to, że w studiu oprócz nas, nie mogło zabraknąć naszych rowerów. I oto jak się prezentują! Prawda, że fotogeniczne?:) Z bambusową godnością trwały, tworząc oryginalną aranżację tła, podczas gdy my gimnastykowaliśmy się, jak w kilku minutach zmieścić nasze wrażenia z wyjazdu. Nie było łatwo, bo wróciliśmy z nadbagażem wspomnień. O opuszczonych miastach, zapomnianych fortach, ale przede wszystkim o niezwykle gościnnych ludziach. To dzięki nim nasza podróż od pierwszego dnia nabrała niezwykłego, lokalnego charakteru.

Niech Cie nie zmyli ta zieleń. Nie zobaczysz jej na wizji. Tak bowiem wygląda wirtualne studio. Po zmontowaniu, za naszymi plecami będą się przewijać zdjęcia z bohaterami naszych opowieści.

Co jeszcze mogę dodać? że wspaniale nam się rozmawiało z Kubą. Sprawił, że zapomnieliśmy o kamerach. To był najlepszy program na telewizyjny debiut Selima. I za to bardzo dziękujemy!

Będzie nam miło, jeśli napiszesz nam w komentarzu, czy po obejrzeniu tego wywiadu masz chęć pojechać naszym śladem:)

Emisja
TVN24 BIS, sobota 9:30 i 16:30 oraz niedziela 10:00 i 16:30

 

Podobne

O mnie

Warto marzyć - niekoniecznie o podróżach. I warto spełniać nawet pozornie szalone marzenia, jak to o bambusowym rowerze:) Bo to właśnie dzięki marzeniom świat staje się piękny!

Close