Gruzja

Przeżyj przygodę – jedź z nami na wyprawy

Odkrywaj z nami piękno świata! Osobiście. Jedź z nami na nasze autorskie wyprawy. Ponad 10 […]

Przeżyj przygodę – jedź z nami na wyprawy

Gruzja | Gwatemala | wyprawy

Odkrywaj z nami piękno świata! Osobiście. Jedź z nami na nasze autorskie wyprawy.

Ponad 10 lat podróży, doświadczeń, obserwacji i znajomości. Naszej prywatną mapę świata pokryła sieć inspirujących znajomości i miejsc niebanalnych. Postanowiliśmy się nimi z Tobą podzielić. Dlatego zaczęliśmy prace nad autorskimi programami wypraw dookoła świata. Chcemy, by podczas wypraw z nami nie tylko oglądało zabytki, ale przede wszystkim poznawało codzienne życie mieszkańców. 

Gwatemala

Program wyprawy powstał zaledwie dwa miesiące temu. Napisałam go na bazie doświadczeń z trzech podróży do tego kraju. Umieściłam w nim spotkania z niebanalnymi ludźmi, do których dotarcie zajęło mi trzy lata. Kilka z nich  opisywałam już na blogu. Być może zatem spotkamy się z dziewczyną z obrusami i Don Manuelem. Wycieczka znajduje się w ofercie biura podróży Om Tramping Klub. Wyprawa rusza w marcu.

Gruzja

To kolejny wyjazd, który przygotowaliśmy wspólnie z Om Tramping Club.  Gruzja mnie oczarowała od pierwszego wejrzenia. Tak mi posmakowała, że wkrótce nastąpiły kolejne wejrzenia. A że Gruzja nie jest daleko, zebrało się ich całkiem sporo. Podczas wyprawy zatem oprócz zwiedzania przygotujcie się na degustacje wina, potraw podczas seansów w restauracjach i… prywatnych domach. Opisałam już kilka z tych miejsc. Moje ulubione to jaskinia Prometeusza i kaniony Martwili oraz Okatse. No właśnie. Zastanowimy się również skąd tak naprawdę pochodzi Prometeusz

Wyprawy na wymiar

W najbliższych dniach powstaną programy wypraw do Omanu, Libanu, Maroka, Zjednoczonych Emiratów Arabskich, na Węgry i do Gruzji, ale spoza ubitych szlaków. Jeśli jesteś zainteresowana/zainteresowany którymś z tych kierunków – pisz do nas, a poinformujemy cię priorytetem o ich programie. 

Udostępnij

Podobne

Spodobał Ci się wpis?
Polub nas na Facebooku i pozostańmy w kontakcie:)

Dorota Chojnowska i Selim Saffarini na Warmii

O nas

Warto marzyć - niekoniecznie o podróżach. I warto spełniać nawet pozornie szalone marzenia, jak to nasze o bambusowym rowerze:) Bo to właśnie dzięki marzeniom świat staje się piękny!

Close