fbpx
Top
  >  Wydarzenia   >  Zjedz z nami śniadanie na Targu Śniadaniowym :)
Targ śniadaniowy w warszawie na Białołęce

Najsmaczniejsze miejsce w Warszawie? Bez dwóch zdań – Targ Śniadaniowy! Z dumą ogłaszamy – też jesteśmy jego częścią!

Smaki z całego świata, chill out wśród zieleni – Targi Śniadaniowe mają swój niepowtarzalny klimat. Wszystkiego chce się spróbować, a w przerwie między posiłkami przyjemnie jest porozmawiać.  Bo my bardzo lubimy rozmawiać – o podróżach rowerowych, o rowerach bambusowych… 

Ach, te bambusy!

Trzeba przyznać – bambusy topią lody! Niezależnie, czy nadamy im formę ramy rowerowej czy zabawnych okularów stanowią pretekst do rozmów na każdy temat. Przez kilka edycji Targów Śniadaniowych na naszym stoisku dzieci mogły bowiem własnoręcznie wykonać bambusowe okulary. Wśród nich była Pola.
– Wiesz gdzie rosną bambusy? 
– Wiem. Na przykład w Wietnamie. Za kilka tygodni jadę tam z rodzicami.
I tak od słowa do słowa zaczęłyśmy rozmawiać zbliżającej się podróży do Wietnamu. Podczas kolejnych Targów Śniadaniowych Selim uczył dzieci wymiany dętki. Pola również przyszła. Specjalnie, żeby się z nami zobaczyć. 
– W przyszłym tygodniu chcemy nauczyć się regulacji biegów, bo kilka dni temu dostałam nowy rower.
Specjalnie zatem na zamówienie Poli podczas najbliższych targów Selim pokaże, jak szybko przeprowadzić regulację. 

Nasze stoisko

Nasze stoisko z każdym tygodniem nasz namiot zapełnia się nowościami. Możesz u nas przejechać się na bambusowym rowerze. To jednak nie wszystko. Co powiesz na jazdę z prądem:) może w niej zasmakujesz i oddasz Selimowi swój stary rower do przerobienia na elektryczny. Silniki, które montuje są lekkie i sporo tańsze od nowych elektrycznych rowerów ze sklepu. Od kilku tygodni pokazujemy również drewnianą hulajnogę, a w najbliższy weekend organizujemy zawody dla najmłodszych na niesamowitych, podobnych do motocykli, rowerkach!
U nas możesz również porozmawiać na temat planowanych wyjazdów wakacyjnych. Doradzimy Ci dokąd jechać i kiedy. Na specjalne zamówienia zaprojektujemy Ci podróż od początku do końca.  

Świat na talerzu

W ten sposób mijają nam weekendy. W soboty na Targu Śniadaniowym na Żoliborzu (aleja Wojska Polskiego), a w niedzielę na Białołęce (Park Picassa). Jeśli nie rozmawiamy o podróżach, to sami podróżujemy – kulinarnie. Nie możemy oprzeć się pokusom kuchni ze wszystkich stron świata. Radośnie wcinamy syryjskie słodycze Firasek, tajskie lody, bananowe placki z guacamole czy kromka zwykłego chleba, o który tak już trudno w sklepach. Smaki, spotkania, atmosfera rozwiały nasze wątpliwości. Na początku bowiem nie byliśmy pewni, czy dobrze zrobiliśmy, angażując się w każdy weekend. Po pierwszych Targach Śniadaniowych już wiedzieliśmy. Tak! I robimy to z przyjemnością 🙂 

Odwiedź nasze stoisko nawet jeśli nie masz roweru, ani nie zamierzasz sie uczyć jak zmienić detkę, podejdź do nas i porozmawiaj 🙂 Zapraszamy!

Galeria

[FinalTilesGallery id=”56″]

Jestem włóczykijem, dziennikarką i antropologiem kultury. Na blogu dzielę się z Tobą wspomnieniami z moich przeważnie samotnych podróży pieszo i na bambusowym rowerze. Znajdziesz tu opowieści o ludziach, miejscach, zwyczajach, sztuce oraz praktyczne informacje.

post a comment

Close