fbpx
Top
  >  Aktualności   >  Wesołych Świąt Wielkanocnych

Kochani!

Życzę Wam zdrowych i pogodnych Świąt Wielkanocnych, by wraz ze Zmartwychwstałym odrodziła się w Was nadzieja na lepszy czas. Że może nie jutro, ale kiedyś wróci normalne życie, że wyjdziemy z zamknięcia i znowu będziemy mogli bez strach przytulić się do naszych Bliskich. 

Życzę Wam, żeby już nigdy nie przydarzyły się nam tak samotny czas i byśmy z tej samotności umieli wyciągnąć naukę na przyszłość. 

Życzę Wam również, byście odnaleźli w tych Świętach jasne strony. Bo to odosobnienie pozwala nam zrozumieć, jak ważne są dla nas osoby, których fizycznie nie ma przy Naszych stołach. Jak ważne są więzi, jak ważna jest rodzina, przyjaciele. Jak ważna jest odpowiedzialność za życie drugiego człowieka, która sprawia, że w tych dniach mimo tęsknoty decydujecie się pozostać w domach i łączyć za pomocą internetu. 

Wesołych Świąt Wielkanocnych życzę Wam!!! Radosnych mimo wszystko i szczęśliwych na przekór wszystkiemu!

 

Zdjęcia: Anna Martirosyan/ Armeniaca Tour

Jestem włóczykijem, dziennikarką i antropologiem kultury. Na blogu dzielę się z Tobą wspomnieniami z moich przeważnie samotnych podróży pieszo i na bambusowym rowerze. Znajdziesz tu opowieści o ludziach, miejscach, zwyczajach, sztuce oraz praktyczne informacje.

post a comment

Close