Top
  >  Zamów fotoobraz

Zamów fotoobraz

Zajrzyj do sklepu i znajdź fotoobraz, który do Ciebie przemówi.

Fotoobraz z wystawy Sen o Saharze

Spójrz w siebe

Nie musisz pragnąć dalekich podróży, nie musisz o nich marzyć, ale... Zdjęcia z krajów, gdzie pieprz i wanilia rosną mogą obudzić w Tobie ukryte marzenia. Emocje nienazwane, tęsknoty niewypowiedziane. Wystarczy, że wejdziesz z nimi w dialog. Nie z każdym znajdziesz wspólny język, bo zdjęcie jest jak człowiek, nie każde do Ciebie przemówi. Ale przyjrzyj się, może gdzieś w pierwszym, czy na trzecim planie znajdziesz to coś.

Fotoobraz z wystawy Sen o Saharze

Chwile, które mają moc

Fotografuję chwile. Te chwile zatrzymane w kadrze zaczynają żyć swoim życiem. Za każdym razem, kiedy rozmawiam z kimś, kto kupił mój fotoobraz rozmawiam. O tym dlaczego akurat ten, co w nim zwróciło uwagę. Wtedy bardzo często okazuje się, że widzą rzeczy, o których ja nie zauważałam. Kadry budzą w nich zupełnie inne skojarzenia. Zaczynają mi też mówić o sobie. Bo jeśli coś gra na duszy, nie można tego opisać inaczej niż przez swoją własną historię. Lubię te rozmowy, lubię patrzeć na ściany, na których wiszą moje zdjęcia, lubię słuchać. Moje fotoobrazy do tego prowokują...

Jak złozyć zamówienie?

Krok 1 - Wybierz zdjęcie

Zajrzyj do sklepu. Znajdziesz tam wybrane przeze mnie zdjęcia. Głównie są to fotoobrazy z mojej wystawy Sen o Saharze. Umieściłam też kilka ulubionych kadrów z Polski, Bali, Gwatemali i innych państw, które odwiedziłam. Tak naprawdę jednak mogę dla Ciebie przygotować i wydrukować praktycznie każde zdjęcie z mojego bloga. Jeśli zatem interesuje Cię konkretna fotografia, to napisz do mnie lub zadzwoń.

Krok 2 - wybierz format

Zdjęcia drukuję w różnych wielkościach. Jest to kwestia gustu i przestrzeni na ścianie. Moim zdaniem najbardziej efektownie prezentują w dużych formatach – 60×100 cm lub 70×100 cm.

Fotoobrazy

30x40 cm - 100 zł
30x40 cm - 100 zł
50x70 cm - 200 zł
30x50 cm - 120 zł
70x100 cm - 400 zł

Plakaty

42x30 cm - 30 zł
100x70 cm - 120 zł

Krok 3 - Wybierz formę wydruku

To od Ciebie zależy czy chcesz bym wywołała dla Ciebie zdjęcie na płótnie jako fotoobraz, na papierze albo na piance. Najkorzystniej według mnie wyglądają wywołane na płótnie, ale na piankach czy jako plakaty też wyglądają zacnie 🙂 Pełen wybór gotowych już wydruków znajdziesz w sklepie.

Zdjęcia możesz zamówić w sklepie lub za pomocą formularza kontaktowego.

Pozwól mówić moim fotografiom. Niech obudzą w Tobie ukryte marzenia lub zwyczajnie – niech sprawiają Ci przyjemność.