Top
  >  Bez kategorii   >  Pokazy i spotkania

W najbliższym tygodniu będzie mnie wszędzie pełno!

Dopiero wróciłam z węgierskiej wyprawy. W głowie mam kilka tekstów o miejscach, które zobaczyłam o ludziach, których spotkałam, a tu… Nie ma czasu! Bo muszę się przygotowywać do pokazów i spotkań. Jak nigdy w ciągu najbliższych dwóch tygodni mam ich calkiem sporo

Już dziś

19 lipca o godz. 20.00 w Grunt i Woda
opowiem o mojej wyprawie do Gwatemali. Nietypowej, bo pojechałam tam poznawać ludzi, nie zabytki i właśnie o ludziach opowiem.

Jutro

20 lipca o godz. 19.00 zapraszam do Jasia & Małgosi na opowieść z Bali.

Następnie

26 lipca w Grunt i Woda w ramach cyklu Podróże i Wino pod patronatem Magazynu Kontynenty poprowadzę spotkanie z Izą Klementowską – autorką Kontynentów oraz książek „Samotność Portugalczyka” (Wyd. Czarne), „Minuty. Reportaże o starości” (Wyd. PWN) i „Szkielet białego słonia” (Wyd. Czarne). Porozmawiamy o tym jak podróżuje reporter i gdzie szuka inspiracji do swoich ksiazek.
31 lipca o godz. 19.00 wezmę udział w jednym ze spotkań z cyklu Planeta Travelera. Będę opowiadać o samotnym podróżowaniu.
3 sierpnia o godz. 19.00 w Fotoplastikonie Warszawskim znowu powrócę do Gwatemali.
Ale na tym nie koniec:) Już w najbliższym czasie spodziewaj się nowych pokazów – tym razem z Gruzji i z ostatniej wyprawy rowerowej na Węgry.

post a comment